Alle stempels zijn van Stampscapes.
Eerst met de kleine rotsje en maskerpapier de rand gemaakt. Netjes alles afgedekt met maskerpapier. Toen de scene in het midden gestempeld en gekleurd. De maskerpapiertje eraf gehaald en de rotsen gekleurd. Gemat op bijpassend cardstock.
First i made the frame with the small rocks and masking tape. Covered all and created the scene in the middle. Colored it with ink. Then i removed the tape and colored the rocks. Glued on cardstock.
7 comments:
Wat leuk! Het lijkt nu net alsof je bij een warm vuurtje in een grot zit en naar buiten kijkt!
Dat is beter dan buiten staan, koude wind vandaag!
Ik heb 'm even groter gezet om dit prachtwerk te bekijken! Weer een heel mooie en net als Jetske zegt, net of je vanaf een warm plekje van het mooie uitzicht geniet... Groetjes, Gerrina
prachtige kaart. een hele mooie scene!!
Ik zie dat jullie ook een challengeblog hebben, vallen de stempels van stampscapes ook onder jullie voorwaarden om met de challenge mee te kunnen doen?
groetjes Dora
Ik had Dora ook al op haar eigen blog geantwoord, maar mochten meer van jullie die vraag hebben: Ja! Stampscapes kunnen gewoon gebruikt worden voor de challenge.
Wat een leuk doorkijkje, Ineke!
Wat leuk gestempeld...een heerlijk doorkijk! Mooi mooi Ineke!
So beautiful ... I like this very much, Ineke. Suzanne x
Mooie doorkijk Ineke!
Post a Comment